Odpowiednia dieta do odkwaszenia organizmu

Czy ty dbasz o swój organizm? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jaki wysiłek niekiedy musi Twój organizm przykładać do tego, aby przetworzyć wszystkie te dziwne składniki, które mu zazwyczaj bezwiednie dostarczasz?

Nawet w normalnej kanapce, znajdziesz wiele sztucznych i chemicznych składników, wiele "E" wprowadzisz do organizmu począwszy od wędliny, pieczywa, masła, a czasem i w niektórych warzywach można znaleźć na przykład metale ciężkie.

Jeżeli już potraktowałeś swój organizm jak śmietnik, to co możesz dalej z tym zrobić? Rozwiązanie jest bardzo proste - dieta odkwaszająca. Każdy człowiek w przeciągu roku, powinien zrobić sobie raz bądź dwa razy, tygodniową dietę odkwaszającą. Nie jest ona skomplikowana ani trudna w realizacji. Nie jest to także dieta katorżnicza, w której jemu małe ilości jedzenia. Jest to dieta, która ma za zadanie jedynie odkwasić nasz organizm i pomóc w pozbyciu się jak największej ilości ciężkostrawnych składników i sztucznych oraz chemicznych składników, które w normalnym trybie bardzo długo rozkładają się w naszym organizmie, przenikając do innych organów i bezpośrednio negatywnie wpływając na nasze zdrowie.

Tygodniowa dieta odkwaszająca potrafi zdziałać cuda. Kto raz jej spróbuje, będzie chciał na pewno do niej powrócić, gdyż samopoczucie po samej diecie jest po prostu niesamowite. Jest to także jedna z tych diet, których nie można stosować na stałe. Jest to działanie doraźne, które powinniśmy stosować nie częściej jak 3-4 razy w roku, a optymalnie jest dietę tę przeprowadzić, jak już wcześniej wspomniałem 2 razy w roku, każda po tygodniu czasu. Więcej informacji i przepisów można znaleźć na dietakatering.pl. Jeśli chcesz poznać koszty, to wpisz catering Warszawa cennik, a szybko znajdziesz tę firmę.

Po przeprowadzeniu tej diety i odkwaszeniu własnego organizmu poprawisz swój metabolizm i witalność. Będziesz czuł się dużo lepiej, lżej oraz odnajdziesz w sobie nieznane wcześniej pokłady energii i aktywności. Jesteś śpiący, znużony i zmęczony - to znak, abyś odkwasił swój organizm - jeżeli masz pewne wątpliwości, bądź nie wierzysz, cóż, sprawdź. To tylko siedem dni, nie masz nic do stracenia, a przekonaj się jak wiele możesz zyskać.

Porada dnia

Zioła na zdrowe serce

Herbatkę ziołową wzmacniającą serce przygotujesz z pokrzywy, skrzypu, perzu oraz kwiatów lipy i głogu. Wymieszaj je w równych proporcjach i parz pod przykryciem przez 15 minut. Pij 1-2 razy dziennie.

Polecane

Losowe

Najnowsze

Sanevita.pl | Wybierz zdrowie!