Książki, które leczą

Książki nie tylko poszerzają wyobraźnię, dostarczają wzruszeń estetycznych czy wzbogacają słownictwo. Jak się okazuje, pozwalają również zachować dobre zdrowie, a także wyleczyć się z choroby. Nie wierzysz? Sięgnij po poniższe tytuły, a przekonasz się sam.

Uzdrawianie wibracyjne, Jaya Jaya Myra

Publikacja Jayi Jayi Myry uzmysławia czytelnikom bardzo ważną rzecz: zdrowie nie jest wyłącznie kwestią żołądka, płuc czy skóry. Pełnia zdrowia, oprócz wymiaru fizycznego, ma również wymiar duchowy, wcale nie mniej ważny. Dlatego niesłychanie istotne jest, aby w trosce o własne zdrowie nie ograniczać się jedynie do starań o prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu. Należy tę troskę rozciągnąć również na sferę psychiczną, odkrywając w tej ostatniej nieprzebrane pokłady wewnętrznej, uzdrawiającej siły. Książka prezentuje różne techniki wykorzystywania swojej siły energetycznej w odbudowywaniu nadszarpniętego zdrowia. Zaznajamia również czytelnika z różnymi rodzajami temperamentu i pozwala mu określić swój własny typ energetyczny. Autorka jest certyfikowanym uzdrowicielem energetycznym, instruktorem jogi i terapeutą.


Lecznicza siła aloesu, Raiser Urlike

Ze względu na swoje właściwości lecznicze aloes już od dawien dawna wykorzystywany jest w medycynie oraz weterynarii jako środek przeciwdziałający różnorakim schorzeniom. Roślina ta okazuje swą użyteczność również w walce z rakiem; znajduje zastosowanie nie tylko w leczeniu, ale również w działaniach profilaktycznych. Publikacja Raisera Urlike (znajdziesz ją tutaj: http://livro.pl/ksiazki/zdrowie-rodzina-zwiazki/zdrowie.html) przybliża czytelnikowi różne rodzaje aloesu i szczegółowo charakteryzuje każdy z nich, zarysowując przy tym szerokie spektrum zastosowań tej cudownej rośliny i prezentując liczne ciekawostki z nią związane.


Odtruwanie. Oczyszczanie. Usuwanie toksyn z organizmu, Vasey Christopher

Medycyna naturalna upatruje przyczyn każdej choroby w zatruciu organizmu toksycznymi substancjami. Sens reakcji chorobowej sprowadza się w jej ujęciu do próby wydalenia z ustroju szkodliwych toksyn. Książka Vaseya Christophera zawiera wiele szczegółowych informacji dotyczących różnych metod usuwania z organizmu tego, co niepotrzebne i co wywiera na zdrowie ujemny wpływ. Okazuje się, że można samodzielnie usprawnić pracę organów wydalających, bez konieczności zasięgania pomocy u lekarzy czy terapeutów. Jak? Przekonaj się sam.

Porada dnia

Domowe sposoby na wysypkę

Posmaruj zmienione miejsca cienką warstwą oliwy, żelem aloesowym lub naparem z rumianku. Ulgę przyniesie również kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem płatków owsianych.

Polecane

Losowe

Najnowsze

Sanevita.pl | Wybierz zdrowie!