Innovu Group podbija europejski rynek

Innovu Group wkracza właśnie na rynek europejski. Ta amerykańska spółka biotechnologiczna specjalizuje się dostarczaniu narzędzi do przeprowadzania profilaktycznych badań materiału genetycznego.

Reprezentująca ją marka – GeneticLab – charakteryzuje się najwyższą jakością przeprowadzanych analiz, co zawdzięcza współpracy z laboratorium Affymetrix, jednym z dwóch laboratoriów przodujących w dziedzinie badań DNA na całym świecie. Informacje uzyskane dzięki badaniom genetycznym pozwalają świadomie dbać o zdrowie oraz zapobiegać wielu chorobom o podłożu genetycznym lub spowolnić ich rozwój. Zarząd spółki Innvou Group podjął niedawno decyzję o rozszerzeniu działalności firmy również na kraje europejskie.

Badania genotypowania przeprowadzone na potrzeby GeneticLab w laboratorium Affymetrix w Santa Clara w Kalifornii polegają na odnajdowaniu w ludzkim genotypie różnic odpowiadających za zmienność osobniczą w zakresie różnych cech organizmu, w tym predyspozycji do rozwoju nietolerancji pokarmowych i wielu chorób genetycznych. Wkroczenie Innovu Group na rynek europejski to swoisty przełom w dziedzinie medycyny spersonalizowanej, ponieważ jeszcze do niedawna badania predyspozycji genetycznych były bardzo drogie i, co za tym idzie, dostępne tylko dla wybranych.

Działalność Innovu Group w Europie niesie również za sobą nadzieję na upowszechnienie profilaktycznych badań genetycznych, ponieważ teraz będą one dostępne dla wszystkich. Firma podejmuje współpracę z różnymi partnerami biznesowymi, wśród których znajdują się sieci klubów fitness, gabinetów kosmetycznych i SPA, poradni medycznych, jak również apteki i drogerie. Współpraca ta polegać będzie na przygotowywaniu szczegółowych raportów z badań DNA i udostępnianiu ich do sprzedaży pod własnymi szyldami firm partnerskich. 

Porada dnia

Domowe sposoby na wysypkę

Posmaruj zmienione miejsca cienką warstwą oliwy, żelem aloesowym lub naparem z rumianku. Ulgę przyniesie również kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem płatków owsianych.

Polecane

Losowe

Najnowsze

Sanevita.pl | Wybierz zdrowie!