Czerp z żeń-szenia to, co najlepsze

Chcesz cieszyć się doskonałym zdrowiem? Wykorzystaj siłę drzemiącą w żeń-szeniu! Korzeń tej rośliny od wieków stosowany jest w medycynie ludowej. Poznaj jej prawdziwą moc i przekonaj się o jej skuteczności.

Medycyna Dalekiego Wschodu z właściwości zdrowotnych żen-szenia korzysta od ponad 4000 lat. Traktowany jako panaceum na wszystkie dolegliwości, cieszy się ogromną popularnością. Udowadniają to również liczne badania naukowe publikowane przez współczesnych badaczy. Czas odkryć jego potencjał.

 

By mieć serce jak dzwon

Chcesz zmniejszyć ryzyko chorób sercowo-naczyniowych? Żeń-szeń to najlepsze naturalne lekarstwo. Zawarte w nim substancje pobudzają pracę serca. Ponadto obniżają poziom "złego" cholesterolu (frakcji LDL) przy jednoczesnym podniesieniu poziomu "dobrego" cholesterolu (frakcji HDL).

 

By zachować prawidłowy poziom cukru

Żeń-szeń może zapobiec cukrzycy. Zawarte w nim substancje stanowią czynnik regulujący produkcję insuliny. Dzięki oddziaływaniu na gruczoł nadnerczowy zmniejszają prawdopodobieństwo występowania cukrzycy w przypadku osób z grupy ryzyka oraz wspomagają jej leczenie w przypadku osób chorych.

 

By odzyskać witalność

Czujesz jak powoli opadasz z sił, jakby ulatniała się z ciebie cała energia? Żeń-szeń może okazać się doskonałym wsparciem witalności. Regularnie stosowany, dodaje energii, zwiększa możliwości fizyczne oraz poprawia odporność na stres. Pozwala utrzymać aktywność życiową do późnych lat, łagodząc m.in. objawy związane z andropauzą i menopauzą. Świetnie sprawdzi się jako wsparcie zdrowotne dla osób przechodzących rekonwalescencję po zabiegach i ciężkich chorobach.

 

By poprawić pamięć i koncentrację

Masz trudności w zapamiętywaniu? Nie możesz skupić się na wykonywanej czynności? Żeń-szeń pomoże ci poprawić pamięć i koncentrację oraz usprawnić zdolność uczenia się. Świetnie sprawdzi się w momentach obniżonej sprawności umysłowej.

 

By poprawić sprawność seksualną

Jesteś mężczyzną, który chce poprawić sprawność seksualną? Żeń-szeń to naturalne wsparcie potencji. Skutecznie pomaga uporać się z zaburzeniami erekcji, ułatwiając osiągnięcie długotrwałego wzwodu. Jesteś kobietą, która nie ma ochoty na miłosne igraszki? Zeń-szeń podnosi libido, zwiększając apetyt na seks.

 

Źródło: www.ekoflos.pl – ekologiczny sklep ze zdrową żywnością

Porada dnia

Domowe sposoby na wysypkę

Posmaruj zmienione miejsca cienką warstwą oliwy, żelem aloesowym lub naparem z rumianku. Ulgę przyniesie również kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem płatków owsianych.

Polecane

Losowe

Najnowsze

Sanevita.pl | Wybierz zdrowie!