Bolesne haluksy? Mamy na to sposób!

Zdeformowane stopy, trudności z dopasowaniem butów, otarcia, ból podczas chodzenia... Dobrze znasz te dolegliwości? Dzięki korektorowi Hallu Motion pozbędziesz się ich w 4 tygodnie!

Jak to możliwe? Działanie aparatu korekcyjnego Hallu Motion opiera się na specjalnej konstrukcji, która stopniowo likwiduje haluksy, w naturalny sposób prostując zdeformowany paluch koślawy. Korektor został wykonany z plastiku ortopedycznego, który dopasowuje się do kształtu i rozmiaru stopy, a dzięki dociskaniu do zmienionego miejsca pozwala na łagodne prostowanie zmian. Poza leczeniem haluksów aparat koi ból, usuwa stany zapalne, redukuje powstałe wokół zmian obrzęki i nagniotki, poprawia ukrwienie w stopie oraz wzmacnia staw skokowo-goleniowy. W ten sposób przywraca komfort chodzenia i zapobiega powstawaniu dalszych zmian.


Skuteczność potwierdzona klinicznie

Działanie Hallu Motion zostało dokładnie przebadane – na podstawie wieloletnich testów udowodniono, że korektor w 10 dni poprawia ukrwienie stóp, przywracając lekkość chodzenia. Po 2 tygodniach łagodzi napięcie i obrzęki, towarzyszące haluksom. Po miesiącu paluch zaczyna odzyskiwać prawidłowy kształt, znikają otarcia, a stawy wzmacniają się aż o 80%. Ze względu na zaobserwowaną skuteczność aparat korekcyjny polecany jest zarówno przez ortopedów, jak i specjalistów z zakresu podologii (gałęzi medycyny, zajmującej się badaniem oraz leczeniem zaburzeń w budowie stopy).

 


Uniwersalność działania

Na rosnącą popularność tej metody wpływa również fakt, że może być ona stosowana o dowolnej porze dnia, z każdym typem obuwia i niezależnie od rozmiaru stopy. Przeciwwskazaniem jest jedynie cukrzyca oraz problemy z krążeniem krwi. Aparatu korekcyjnego nie powinny też stosować osoby niepełnoletnie. We wszystkich innych przypadkach może on być bezpieczną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych – zwłaszcza wtedy, gdy deformacja jest niewielka, a mimo to powoduje dyskomfort i trudności z chodzeniem. Przy zakupie korektora warto jedynie pamiętać, żeby wspomóc jego działanie odpowiednią profilaktyką: zrezygnować z butów na wysokich obcasach, w przypadku płaskostopia wykonywać odpowiednie ćwiczenia, zaś przy nadwadze lub otyłości – przestrzegać diety. Łącząc w ten sposób środki medyczne i zapobiegawcze, możemy spodziewać się zaskakująco szybkich rezultatów.

Porada dnia

Domowe sposoby na wysypkę

Posmaruj zmienione miejsca cienką warstwą oliwy, żelem aloesowym lub naparem z rumianku. Ulgę przyniesie również kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem płatków owsianych.

Polecane

Losowe

Najnowsze

Sanevita.pl | Wybierz zdrowie!